Запрошуємо Вас відвідати наш заклад за адресою Гагаріна 16 (ТРЦ ВАРУС)

Про нас

Про нас:

Основний девіз нашого суші-бару - відмінна якість за помірну ціну. Якщо Ви давно шукали заклад, де суші готують не тільки якісно, але і відносно недорого, найкраще заглянути саме сюди.

Цей затишний куточок відкритий для всіх, хто любить і цінує японські традиції, і звик відпочивати зі смаком, насолоджуючись кожним шматочком поданого страви. Крім усього іншого, саме японська кухня не визнає синтетичних приправ - завжди використовуються виключно натуральні інгредієнти.
Погодьтеся, це набагато краще звичайного фастфуду, здатного обдарувати організм тільки зайвою порцією консервантів.


Наша команда:
Кухарі Мі-ю - це наша гордість, справжні професіонали своєї справи і майстри кулінарного мистецтва! Наші хлопці мають значний досвід роботи, як в ресторанах нашого міста, так і закордоном. Наші співробітники постійно підвищують свою кваліфікацію, як протягом самого робочого процесу, так і на спеціалізованих курсах.
Ми вітаємо і заохочуємо будь-яку ініціативу, спрямовану на поліпшення робочих процесів і функціонування Мі-ю в цілому. Одне з особливих вимог, які ми висуваємо до кандидатів - це бажання рости і розвиватися, розвиватися для того, щоб нашим гостям було ще більш цікаво і комфортно звертатися до нас в суші бар або в службу доставки.
Наша візитна картка - якість страв і сервісу!

Тел. 098 003 86 86 / 093 202 86 86